new_logo_malecek (1)

Seznamte se s Vaším novým domovem

Nabízíme v připravované výstavbě krásný a moderní rodinný dům o zdařile řešené dispozici 5 + kk a celkové podlahové ploše 181m2 nacházející se ve velmi klidné lokalitě na okraji obce Jedomělice v okrese Kladno.

12 990 000 Kč

1 m2
plocha pozemku
1 m2
podlahová plocha
1 min
centrum slaný
2 min
Praha - Veleslavín

Výstavba navazující na současnou zástavbu

Plánovaná kolaudace domu květen 2022.

V přízemí bude prostorný, prosluněný obývací pokoj s krbovými kamny, jídelní kout s výhledem do zeleně. Velká kuchyně s moderní kuchyňskou linkou a vestavnými spotřebiči. Součástí kuchyně je prostorná komora na potraviny. Z obývacího pokoje je přímý vstup na terasu, která nabízí možnost klidného posezení, soukromí a odpočinek. Součástí přízemí je pokoj s možností využití jako pracovna nebo pokoj pro hosty. Dále koupelna se sprchovým koutem a WC, technická místnost s prostorem pro sušičku a pračku či jiné využití s přímím vstupem do garáže.
V patře se pak nachází 1 ložnice, 2 dětské pokoje, krásná velká koupelna s vanou a WC. Půdní prostor nad garáží lze za příplatek využít jako 6 pokoj. Vytápění domu je zajištěno tepelným čerpadlem s podlahovým vytápěním v celém domě. Nedílnou součástí moderního bydlení je také příprava elektrické nabíjecí stanice pro váš elektromobil.

Prostorný pozemek o celkové rozloze 1321m2 přímo nabízí k pokrytí travním porostem, okrasnými květinami, keři a menšími dřevinami.

Na pozemku bude k dispozici velké dlážděné parkovací stání.

Výstavba navazuje plynule na stávající zástavbu, leží na severní straně obce na mírně svažitém pozemkem, orientovaný jižním směrem s krásným výhledem do kraje. Nejbližší město Slaný je ve vzdálenosti pouze 10 min. autem a metro Praha – Veleslavín po D7 25 min. Pro podrobnější informace volejte makléře.

Podívejte se blíž

Váš partner pro tuto nemovitost

Petr Maleček

makléř a jednatel společnosti

Napište mi, ozvu se Vám co nejdříve.

Odesláním formuláře souhlasíte s užitím osobních údajů. Ochrana osobních údajů GDPR.