new_logo_malecek (1)
Sdílet
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

UKONčENO

UKONČENO – Prodej rodinného domu 121 m², pozemek 776 m²

Dovolujeme si Vám nabídnout energeticky úsporný dvoupodlažní rodinný dům zkolaudovaný v roce 2012, který je obklopen vzrostlou zahradou a nachází se v nové rezidenční zástavbě Levín v Králově Dvoře, v místě s dobrou dostupností na dálnici D5.

13 500 000 Kč

1 m2
užitná plocha
1 m2
pozemek
1 +kk
dispozice
1 min
Beroun - Králův Dvůr

Bydlete ve vlastním

Dvoupodlažní dům z moderního zatepleného zdiva firmy Heluz 2v1, tloušťky 50cm, plastová okna (trojsklo), tepelné čerpadlo REHAU země-voda a retenční nádrž na dešťovou vodu, zaručuje velmi nízké provozní náklady a energetickou náročnost bydlení kategorie B. RD je zajištěn Alarmem a napojen na agenturu Jabltron.
Dům má dispozici 4KK. V přízemí se nachází zádveří, prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem – vstupem na venkovní jižní terasu o ploše 22m2, dále zde najdeme toaletu s umyvadlem a technickou místnost, komoru a prostor pod schodištěm, který je využívaný jako spíž. V horním patře jsou umístěny 3 ložnice, prostorná světlá koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou. Samostatná šatna a otevřená pracovna.
V celém domě je podlahové vytápění. V přízemí a v patře v koupelně se nachází keramická dlažba, v ostatních částech jsou podlahy z teplého kvalitního PVC.
Na terase se nachází otevřená pergola s grilem, kterou je možné zakrýt. Na zahradě se nachází vzrostlé ovocné stromy – jabloně, třešně, fíkovník, rakytník, hrušeň, ořešák, lískový oříšek, malinovníky, rybízy, ostružiny a další včetně okrasných stromků a rostlin. Na pozemku je též zpevněná parkovací plocha na 2 auta.

Centrum Králova Dvora je cca 5min. jízdy autem, v pohodlném dosahu je základní škola, školka, sportovní hala nebo poliklinika. Další občanská vybavenost funguje v sousedním městě Berouně, které má krásné historické jádro. Výjimečná poloha mezi CHKO Křivoklátsko – Český kras umožňuje trávit volný čas v tichu a klidu přírody.

Podívejte se blíž

Váš partner pro tuto nemovitost

Renata Žižková

makléřka

Napište mi, ozvu se Vám co nejdříve.

Odesláním formuláře souhlasíte s užitím osobních údajů. Ochrana osobních údajů GDPR.